Klasikinė kosmetologija

KLASIKINĖ KOSMETOLOGIJA

GROŽIO AKADEMIJOJE dirba kosmetologinį ir medicininį išsilavinimą turintys kosmetologai, kurie kvalifikuoti atlikti teikiamas paslaugas. Mūsų kosmetologų komandai priklauso ir kineziterapeutai bei ergoterapeutai

Jums siūlome vieną plačiausių profesionalios tradicinės kosmetologijos procedūrų pasirinkimą. Profesionalios klasikinės kosmetologijos procedūros apima veido, viso kūno tobulinimą patentuotomis technikomis ir masažais su profesionalia kosmetika: Gatineau, Bernard Cassiere, Docteur Renaud, Selvert Thermal, Maystar. Mūsų specialistai šias žinias įgijo tobulindamiesi pirmaujančių prekinių ženklų mokymų centruose.

klasikine_kosmetologija

Mūsų Estetinės medicinos klinikoje rasite visapusį veido odos problemos sprendimą ir gausite tolimesnius patarimus - “namų darbus”, optimaliems rezultatams pasiekti. Taip pat Grožio Akademijoje galite pasirinkti įvairias kūno procedūras, kurios padės pasiekti norimą rezultatą ir suteiks pasitikėjimo savimi. Teikiame ir  kineziterapeuto konsultacijas, sudarome specialias programas laikysenos korekcijai (vaikams ir suaugusiems), krūtinės raumenų stiprinimui, dubens dugno raumenų stiprinimui, parenkame pratimus esant venų varikozei ir kt. Atliekame gydomuosius  ir atpalaiduojamuosius kūno masažus (karštų akmenų, medaus ir kt.).
klasikine_kosmetologija_kunasBe to, atliekame veido ir kūno depiliaciją vašku. Procedūros metu naudojamos aukštos kokybės "Depilflax" (Ispanija) arba "Reference" (Prancūzija) priemonės. Vaškų linija plaukams šalinti yra pagaminta iš augalinių sakų, kurie yra išgaunami natūraliu būdu, specialiai apdoroti vandeniu, nedirgina odos. Plaukus šalinantys vaškai tinka visiems odos tipams: jautriai, gležnai ir odai su silpna venų sistema. Vaškai pasižymi visišku terminiu stabilumu ir puikia traukimo galia.