GINEKOLOGIJA

Moters lytinio gyvenimo sutrikimai priverčia ją kentėti tiek moraliai, tiek ir fiziškai. Kartais tai gali būti nelaimingos santuokos, santykių ar skyrybų priežastimi. Ši problema turi ir socialinę reikšmę. Kasmet vis daugėjant skyrybų skaičiui, seksualinė šeimos disharmonija tapa viena iš svarbiausių skyrybų priežasčių. Nuo harmonijos seksualinėje sferoje priklauso ir mūsų gerovė - sveikata, nuotaika, pasisekimas gyvenime ir karjeroje. Moters seksualinio gyvenimo pilnavertiškumas skiriasi nuo vyro tuo, kad jai emocinis nusiteikimas ir psichologiniai išgyvenimai fizinio kontakto metu svarbesni nei pats lytinis kontaktas. Estetiniai intymios zonos trūkumai neleidžia moteriai pilnavertiškai atsipalaiduoti. Ankstesniais laikais, esant tarpvietės ar genitalijų srities defektams, medikai galėdavo padėti tik chirurginiu būdu. Dabar medicina gali pasiūlyti labai modernių gydymo metodų, kurie nereikalauja operacinės intervencijos bei narkozės.  Daug metų veido senėjimo problemos yra sprendžiamos plastinėmis operacijomis arba terapinėmis tam tikrų preparatų suleidimo metodikomis. Šie gydymo metodai jau yra taikomi ir genitalijų srities problemoms spręsti. Kiekvienu individualiu atveju tai yra aptariama su gydytoju.

Šiais laikais daugumai moterų savo gyvenimą planuoją “nuo – iki“, todėl nemaža dalis jų naudoja kontraceptines tabletes. Kai kurios tabletės daliai moterų sumažina libido. Dėl didelio gyvenimo tempo, nuolatinių stresų susilpnėja imuninė sistema, didėja psichologinė įtampa, vis sunkiau atsipalaiduoti (taip pat ir lytinio akto metu). Dėl šių priežasčių gali pasikeisti hormonų balansas, atsirasti makšties sausumo problemos, ypač tai aktualu didėjant amžiui, preklimaksinėms moterims (45-55 metai).

Padėti tokioms moterims galime -  suleidžiant preparatus, kurie pagerina kraujotaką toje srityje, padidina drėgmę, elastingumą, tamprumą.

Šios procedūros yra rekomenduotinos:

  • esant lytinių lūpų asimetrijai (po traumų, operacijų);
  • esant makšties gleivinės atrofijai (išplonėjimas), sausumui;
  • sumažėjusiam odos tonusui atstatyti;
  • esant didžiųjų lytinių lūpų lipodistrofijai (nenormaliam poodiniam riebalinio audinio pasiskirstymui);
  • siekiant atjauninti odą ir gleivinę bikinio srityje;
  • siekiant pagerinti lytinio gyvenimo kokybę, panaikinti sausumo pojūtį;
  • siekiant padidinti gleivinės ir odos tonusą bei elastingumą, G taško "metodika;

Procedūrų pagalba gali būti sprendžiamos ir daugelis kitų problemų, jos aptariamos individualiai su gydytoju konsultacijos metu. 

Taip pat atliekame PRP procedūrą bikinio zonai.